Ludányhalászi község honlapja -
2018. február 23. péntek, Alfréd

Ludányhalászi Római Katolikus Egyházközség Ingatlanjaiért és Katolikus Ifjúságáért Alapítvány

Kuratórium elnöke: 
Végh Imre
Postacím: 
3188. Ludányhalászi, Rákóczi út 92.
Adószám: 
18642414-1-12
Számlaszám: 
75700506-10000568

Műemlékvédelem: templomok, plébániaépület, egyéb épületek karbantartásához, időszakos felújításához, korszerűsítéséhez, valamint fenntartásukhoz anyagi eszközök,támogatások felkutatásával,igénylésével, megpályázásával segítség nyújtása.
Gyermek- és ifjúságvédelem: a Ludányhalászi Római Katolikus Egyházközség fiataljainak részére szabadidős, kulturális programok, nyári táborok szervezése, szervezésükhöz anyagi és egyéb támogatások nyújtása.

Szent András Plébániatemplom
Szent András Plébániatemplom

Szociális otthon kápolnája
Szociális otthon kápolnája

Kápolna a falu szélén (Szécsény felől)
Kápolna a falu szélén (Szécsény felől)

Fájdalmas Szűzanya templom
Fájdalmas Szűzanya templom

 

Eladó ház

Rákóczi út 78.

Irányár: 
12 millió forint
Code & Design by QXY